Depilace

Provádíme depilace teplým voskem v kapslích, které zaručují hygienickou aplikaci. Poskytneme vám depilace citlivých partií: obličej, podpaží, třísla tzv. měkkými vosky z přírodních pryskyřic – díky nim je depilace méně bolestivá a méně dráždivá.

DEPILACE CITLIVÝCH PARTIÍ OBLIČEJE

Pro depilaci citlivých partií obličeje používáme měkké vosky z přírodních pryskyřic. Depilace je díky nim méně bolestivá, méně dráždivá a více účinné než tvrdé vosky.

Za použití přípravku před a po depilaci dosahujeme rychlejšího zklidnění pleti a většího/intenzivnějšího/dlouhodobějšího účinku depilace.

Depilace od firmy REFERENCE řeší problémy redukce ochlupení, zpomalení růstu chloupků, změnu struktury ochlupení, navrácení hladkosti pokožky a pomáhá předcházet reakci po depilaci. Depilace v našem kosmetickém salonu – to je profesionální péče s viditelně hladkou a klidnou pokožkou bez podráždění. Doporučujeme také domácí péči REFERENCE, která řeší individuální problémy se zarůstáním chloupků, zjemnění chloupků a předcházení alergických reakcí po depilaci.

20.10.2015
Test
Test
12.04.2013
Smyslový výlet do Indie
12.04.2013
Four Seasons
Nové sezónní ošetření pro jaro a léto ve složení: meruňka, broskev